redstar
18 بهمن 1401 - 15:59

اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی از هفته جاری

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش‌وپرورش استان زنجان گفت: امسال قریب به یک هزار دانش‌آموز در متوسطه دوم از مناطق عملیانی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان حسین میرزایی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش‌ و پرورش استان زنجان در آیین رونمایی از پوستر پویش «می‌خواهم آزاد زندگی کنم» اظهار کرد: امسال یک هزار و 200 نفر از دانش‌آموزان در مراسم اعتکاف حضور داشتند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش‌ و پرورش استان زنجان افزود: از پنجشنبه هفته جاری اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی جنوب با عنوان راهیان نور را آغاز خواهیم کرد و قریب به یک هزار دانش‌آموز در متوسطه دوم از مناطق عملیانی جنوب کشور بازدید خواهند کرد. همچنین در هفته امور تربیتی نیز برنامه‌های مختلفی با محوریت تشکل‌های دانش‌آموزی همانند توانمندسازی نیروی انسانی، جلسات و نشست‌های تخصصی با مربیان و مدیران مدارس و... را خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تحصیلی برنامه‌های مختلفی در خصوص بصیرت افزایی، نشست‌ها، گفتگو ها و... را در سطح مدارس برگزار کردیم، خاطرنشان کرد: پویش «می‌خواهم آزاد زندگی کنم» یک برنامه ابتکاری برای استان ویژه دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم است که شروع یک سیر گفت‌وگو با دانش‌آموزان است.

گفتنی است، آیین رونمایی از پوستر پویش دانش‌آموزی «می‌خواهم آزاد زندگی‌کنم» با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

پایان پیام/73005

منبع: فارس
شناسه خبر: 1025220